Arkadaşlık siteleri « Modalistan.Com
Buradasınız: Ana sayfa - Sezon Modası / Son Trendler - Arkadaşlık siteleri

Arkadaşlık siteleri

Bir zamanlar, bir işim nedeniyle, Paris’e gidecektim. Oraya giden pek çok arkadaşımdan duyduğum, özellikle Avenue des Champs-Elysees (Şanzelize Caddesi)nde, Les Folies Pigalle (Pigall) adında kulüpler olduğu, orada Dünyadaki hiçbir yerde göremeyeceğimiz farklı fantezileri görebileceğimizi söylerlerdi.
Hazır yolum düşmüşken, merak edip bir ziyaret etmek istedim. Eski adı Yıldız Meydanı olan, Charles De Gaulle Meydanından bir taksiye binerek, kulübün adını verdiğimde, kocaman station Mercedes taksi şöförü, hayatımda gördüğüm en şişman ve en iri yarı kadın tebessüm ederek, ‘’kırmızı ve siyah geceniz demek’’ dedi.
Anlatılması çok uzun şeyler keşfettim. Ama sanırım bozuk para atılarak seyredilen perdeli kulübeleri de hemen herkes duymuştur. Ülkemizde, Biri Bizi Gözetliyor evleri programları başladığında, aklıma ilk o kulübeler gelmişti. Evet, biz bu programı bir otomata para atıp seyretmiyorduk, ama her seyredişimiz, reyting denen bir ölçekle zaten otomat görevi görüyordu.
İnternet Dünyasına yeni adım atan www.livebbg.com sitesi ise, bütün bunlardan çok daha demokratik. Zira görüntülü arkadaşlık edeceğiniz kişiyi kendiniz belirliyorsunuz. Arkadaşlarınız arasından seçiyorsunuz. Bu sohbetlerin kırmızı-siyah olması ise yasak. Siteye ücretsiz üye olabileceğiniz gibi, Gold üye seçeneğiniz de var. Bu üyelik, size beraberinde, pek çok hediyeler, avantajlar sağlıyor.
görüntülü arkadaşlık edeceğiniz özel odalarda, belli bir dakika seçip, bedelini ödeyerek sohbet edebiliyorsunuz. Ancak bunun için Gold üye olmanız gerekiyor ve dolayısıyla da hediyeleri ve avantajları da bu görüntülü arkadaşlık odalarında kullanabiliyorsunuz.
Sadece görüntülü arkadaşlık alternatifi değil, sesli sohbet, Web cam sohbet seçenekleri de mevcut.
En önemli avantajı ise, siteye üye olup, görüntülü arkadaşlık için arkadaş biriktirmeyi beklemenize gerek yok, üye olduğunuzda, sizinle sohbet etmek isteyen pek çok arkadaş zaten sizinle sohbet etmek için hazır bekliyor olacaklar.

Etiketler:

Comments are closed.